Firma noastră își desfășoară activitatea în întreaga lume în domeniul mașinilor de cusut, fiind specializată pe soluții inteligente, dintre cel mai moderne, pentru industria mașinilor de cusut și a echipamentelor cu prestarea serviciilor aferente pentru clienți. De mai mult de 50 de ani reprezentăm mărci de renume ca JUKI și YAMATO.

Pentru consolidarea echipei noastre din diferite sucursale din Germania, căutăm mai mulți angajați de încredere pentru posturile:

MECANIC INDUSTRIAL – MAȘINI DE CUSUT

în centrele noastre și pentru servicii de teren din întreaga Europă

Cerințe: Sunteți cel mai potrivit pentru echipa noastră, dacă cunoașteți bine limba germană și aveți experiență ca mecanic în domeniile electronică și pneumatică. Ne dorim de la Dumneavoastră capabilitatea de a gândi independent, acționând cu angajament în centrele noastre și pe teren, flexibilitate și dorința de a călători.

Oferta noastră: Un loc de muncă sigur și permanent cu un câștig potențial bun și cu beneficii sociale.

Vă rugăm să trimiteți cererea scrisă către sucursala noastră din România, adresa de e-mail este: infosig@busche-online.ro

Interviurile se organizează în sucursala noastră Busche din ROMÂNIA:

BUSCHE ROMANIA SRL

Calea Baraților nr. 21A

547025 Albești – Sighișoara

jud. Mureș

tel: 0265-77 60 54